Дні народження
 
Серпень 9th, 2015

День Народження

0

Як відствяткувати найкраще День Народження у світі?

     1. Для початку, треба визначитись з місцем проведення грандіозної події. Для цього ми пропонуємо Вам 2 бенкетні зали в дитячому розважальному центрі “Веселий Вулик”.  

     2. Аніматори на святі – запорука веселого та захопливого проведення часу. Ми гарантуємо індивідуальний підбір сценарію та героїв з врахуванням вподобань та зацікавлень іменинника або іменинниці. Наші аніматори приділятимуть увагу Вашим діткам увесь час, поки Ви знаходитесь на території Веселого Вулика. Ви можете бути впевнені в тому, що Ваші дітки доглянуті та забавлені.

     3. Усі гості, і дорослі, і малі, будуть в захваті від композицій з повітряних кульок. Ми професійно створимо неповторні композиції з кульок, цифри, фігури, букети та арки будь-якого розміру та форми, все що тільки можна собі уявити!!! Також, якщо ви забажаєте, ми з радістю проведемо для ваших діток майстер клас з твістингу – моделювання з повітряних кульок. Малеча з радістю забере додому власноруч виготовлені собачки, квіточки та інші фігурки з повітряних кульок.

     4. Що таке піньята? Піньята – це велика порожня конструкція з папьє маше, наповнена яскравими прикрасами, іграшками та цукерками. Це загальне визначення піньяти. Проте у Вулику Піньята – це найвеселіший атрибут свята, адже гра, в процесі якої іменинник або іменинниця розбиває бітою велику яскраву піньяту, підвішену у повітрі, перетворюється на грандіозну веселу подію. Розбивати піньяту дуже весело, усі радіють в очікуванні яскравого солодкого дощу з призів та цукерків. Замовте піньяту у Вулику та подаруйте гостям та герою свята незабутні враження.

     5. Яскраві щасливі личка – прикраса будь-якого сімейного фотоальбому. На час святкування діти можуть перетворитись на милих тваринок, казкових героїв чи просто спробувати нові образи. Це можна реалізувати за допомогою аквагриму. Аквагрим – це нанесення малюнків пензликами на обличчя за допомогою спеціальних фарб, які є абсолютно безпечними, гіпоалергенними, вони не подразнюють шкіру та легко змиваються.

     6. Яскрава святкова атрибутика будь-якої тематики прикрасить святковий стіл та зал. На ваш вибір святковий посуд та інші аксесуари.

     День Народження у Веселому Вуликутм – це веселіше, ніж вдома! Без турбот і клопотів!

     Ми організуємо незвичайний День народження для Вашої дитини за доступними цінами.