Для комфортного відпочинку Веселий Вулик поділений на зони розваг і, поки Ваша дитина подорожує лабіринтом чи підкорює нові простори на мотоциклі або авто, Ви можете відпочити на диванчиках, що розташовані безпосередньо у ігровій зоні.

Команда досвідчених та професійних аніматорів з радістю подбають про Ваших дітей та зроблять Ваш відпочинок максимально комфортним.

 
МайданчикКоманда

М‘який Майданчик

1-4 рочки

М‘який Майданчик

Спеціально облаштована ігрова зона для найменших.
Тут дитина бавитиметься весело та безпечно, батьки зможуть приєднатися до веселощів. При необхідності наші консультанти побавлять дитину, поки батьки відпочиватимуть.

Шалений Лабіринт

від 4 рочків

Шалений Лабіринт

Величезний двоповерховий лабіринт з м‘якими перешкодами та шаленими батутами, гірками та підвісним тунелем. Потрапивши в лабіринт дитина потрапляє в цікавий світ пригод та фантазій.
Атракціон є безпечним і пізнавальним для Вашої дитини. Сухий басейн з кульками розвиває моторику та координацію рухів. Різноманіття кольорів та цікавих фігур розвивають зорову пам’ять, покращують орієнтацію в просторі, заспокоюють нервову систему.

Відео простір

від 3 рочків

Відео простір

Неймовірні гонки на мотоциклах, водних скутерах, машинках та танках, завзяті змагання у баскетбол та аерохокей. Різноманітні інтерактивні та розвиваючі ігри. Більшість ігор видають щасливі квиточки, які можна обміняти на призи в нашій Призотеці. Симулятори мотоциклів, танків, водних скутерів, автомобілів розвивають у дітей точність, зосередженість, гостроту реакції, координацію рухів. Дитина отримує навички водіння. Призові апарати допомагають діткам розвивати логічне мислення, спритність, дрібну моторику та координацію рухів. Спортивні атракціони сприяють розвитку спортивного духу, орієнтують на досягнення високих результатів. Також є апарати, які сприяють художньо-естетичному розвитку Вашої дитини, розвивають уяву, заспокоюють нервову систему, відкривають “віконце” у світ дитячої душі.

Бенкетні зали

для святкування найвеселіших Днів Народжень

Бенкетні зали

Для проведення урочистих подій – Днів Народжень, Днів Ангела, Випускних вечорів та будь-яких сімейних свят, в нас є два бенкетних зали, кожен з яких розрахований на 40 осіб.

Величезна призотека

з найкращими подарунками

Величезна призотека

Призотека – найбільш привабливе місце у всьому розважальному центрі.
Збираючи квиточки, які видають наші ігрові апарати, Ви з легкістю зможете їх обміняти на чудові подарунки для себе і своїх близьких.